face.jpg
Zde můžete umístit informace o autorovi stránek

Klub 60+ Hanušovice, z. s.

arrow.jpg
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

- Sportovní hry seniorů ČR, České Budějovice 2019

V době od 16.7.2019 do 19.7.2019 pořádá Rada seniorů České republiky a Krajská rada seniorů Jihočeského kraje IV. ročník Sportovních her seniorů ČR, který se uskuteční v Českých Budějovicích.
Soutěžní družstvo Olomouckého kraje bude dle požadavků KRS Olomouckého kraje z našeho Klubu tvořit:
Pan Pavel Lenhart, paní Hana Lenhartová a pan Karel Prodělal.
Propozice SHS jsou uloženy samostatně níže. 

Vypracoval: Karel Prodělal.

- Aktivní výlet na elektrokolech 2019
Zajištění aktivního výletu na elektrokolech s možností jejich vyzkoušení, který se uskuteční na Hanušovicku a jeho blízkém okolí. V rámci výletu proběhne několik zastavení a pauz na občertvení.
Elektrokolo funguje na principu elektronicky asistovanému jízdnímu kolu s motorem, který poskytuje podporu při jízdě pouze při šlapání.
Navrhovaná trasa: okruh přes Velké Losiny (přes Kopřivnou do Velkých Losin, Loučnou nad Desnou, Nové Losiny zpět do Hanušovic)
Délka navrhované trasy: cca 38 km
Termín: čtvrtek 25. července od 8:00 do 15:00 (před zahájením jízdy krátká instruktáž použití ekol)
Cena za osobu (v ceně zahrnuto zapůjčení elektrokol, doprava a servis, organizační zajištění, drobné občerstvení: 650 Kč s DPH, pozn.: členům Klubu 60+ Hanušovice hradí klub příspěvek na akci ve výši 350 Kč s DPH.
Maximální počet: 10 osob
Doporučené vybavení s sebou: helma, pití, rukavice na kolo, cyklokraťasy, peníze, nepromokavou bundu
Přihlásit se je možné do 15. července na emailu: foltynova@hornipomoravi.eu nebo osobně v turistickém informačním centru Hanušovice (naproti Penny).
Vypracovala:
Foltýnová Veronika
Manažer MAS Horní Pomoraví
Tel: 606 596 878
Email: foltynova@hornipomoravi.eu

Plakátek k věci viz samostatná příloha níže.

- Zájezd na Vsetínsko
Ve čtvrtek dne 1. srpna 2019 pořádá Klub 60+ Hanušovice, z. s. zájezd do Valašského Meziříčí, Rožnova pod Radhoštěm a do Vsetína. Odjezd autobusu se uskuteční v 6:00 hod. z Hanušovic od městského úřadu a z autobusových zastávek u pošty a u viaduktu.
Program zájezdu je:
- od 9:30 hod. návštěva Muzea řeznictví ve Valašském Meziříčí, kde je na programu exkurze s filmem a pohoštěním s ochutnávkou řeznického piva. Muzeum je plně bezbariérové.
- od 11:30 hod. návštěva skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm, kde je na programu prohlídka s průvodcem okruhu "Dřevěné městečko", který se rozkládá na rovinatém terénu městského parku. 

- od 14:00 hod. do 16:00 hod. doba k občerstvení a popř. k individuální prohlídce pamětihodností města Vsetína.
- kolem 16 hod. odjezd autobusu zpět do Hanušovic s návratem kolem 19-20 hod.
Cena zájezdu zahrnuje dopravu autobusem tam a zpět, vstupné do řeznického muzea a skanzenu a je ve výši:
- 300,- Kč pro řádné členy Klubu 60+ Hanušovice, z. s.
- 400,- Kč pro osoby mimo členskou základnu Klubu.
Přihlášení nejlépe s příslušnou hotovostí je evidováno od středy dne 5. června 2019 v kanceláři firmy Vobus Hanušovice v Hanušovicích na ul. Hlavní 92, tel. č. 583 231 251, dále v pracovní dny od 8-11 hod. a od 13-15 hod.
 

- Úterní bowlingové koulení

V úterý dne 3. září 2019 v době od 15:00 hod. se koná v Penzionu Formanka Hanušovice bowlingové klání Klubu 60+ Hanušovice, z. s. pro členy i osoby mimo členskou základnu spolku.

 

- Krajská rada seniorů - nabídka aktivní rekreace
Dne 12.1.2019 byla doručena na náš klubový e-mail níže uvedená nabídka aktivní rekreace z Krajské rady seniorů Olomouckého kraje, kterou Vám celou tímto dávám na vědomí včetně příloh, které najdete v samostatných přílohách pod textem.
S odkazem na článek předsedkyně Krajské rady seniorů Olomouckého kraje paní Mileny Hesové v březnovém vydání časopisu Moravský senior převýšil zájem o III. Krajskou táborovou školu pro seniory 2019 kapacitní možnosti a proto je již bezpředmětné požadovat přihlášení na tuto akci. Z tohoto důvodu jsem leták k této akci z našich webových stránek odstranil.
Vyhotovil: Karel Prodělal

 

Vážení kolegové a předsedové klubů,  zasílám podzimní nabídku relaxačního  týdenního pobytu v hotelu MAS*** v Sezimově Ústí, krásné ubytování, výborná strava -plná penze, welness program (10 procedur v  ceně, další možno dokoupit dle  bohatého výběru a zájmu)kulturní program, taneční večery, fakultativní výlety (Český Šternberk, Olbramovice - Ekocentrum Čapí hnízdo, Rakousko - termály a další...) Zájemci jednotlivci i celé kolektivy se můžete nahlásit paní Jaroslavě Köhlerové - kohlerovajarka@seznam.cz, která vám také podá bližší informace. Pro větší skupiny je možno domluvit svoz, jinak autobus odjíždí z Olomouce. S pozdravem a přáním hezkých dnů.

 

 

 

Logo_outlook_podpis

Milena Hesová

poradkyně hejtmana

předsedkyně KRS

 

Jeremenkova 1191

77900 77900 Olomouc - Hodolany

Česká republika

+ 420 585 508 133

+ 420 774 345 670

e-mail:milenahesova@seznam.cz

k.senioru@kr-olomoucky.cz

www.kr-olomoucky.cz

Babička roku

Milí kolegové,
všechny vás moc zdravím a přeji vám krásný sváteční den. Konečně vám mohu zaslat připravené přihlášky a první upoutávkový  leták. Podařilo se mi Projekt" Babička roku" uvést v život ve všech krajích v  ČR, získat záštitu a podporu pana hejtmana a navázat spolupráci s TV Šlágr, který bude přítomen na krajských kolách v celé ČR a přímým přenosem vysílat celorepublikové finále , které proběhne 18. listopadu v Olomouci opět na Flóře. Tedy u nás v Olomouci bude oslava Dne seniorů letos  skutečně velkolepá, ostatně , tak si to my senioři zasloužíme. Postupně budou přibývat  další propagační materiály v tisku,TV i rozhlase. Upoutávka poběží i na TV Šlágr, přes který budeme pak také v celé ČR volit "Babičku sympatie". 9. května jedu na pracovní poradu s ředitelem TV Šlágru.
Nyní mám na vás dvě prosby o spolupráci:
1.Nominujte ze svých řád a z vašeho okolí babičky do soutěže.
2. Text níže s přihláškou  a s letákem rozešlete na všechny kontakty, které máme.
Děkuji všem za skvělou spolupráci a  přeji vám hezké dny.
Milena Hesová
 
" Babička roku",
unikátní, ojedinělý projekt Krajské rady seniorů Olomouckého kraje -ukázka lidských hodnot a pravé vnitřní krásy člověka v seniorském věku, se stává tradicí.
Letošní, již IV. ročník proběhne 19. září na Flóře. Již teď můžete přihlásit své favoritky do soutěže "Babička roku" ale také do kategorie "Nejstarší babička"dle pravidel na přihlašovacím formuláři.
Vítězky krajských kol z celé ČR se potkají 18. listopadu na historicky prvním celorepublikovém finále, které uspořádáme pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje u nás v Olomouci opět na Flóře. Hlavním mediálním partnerem je TV Šlágr. Milí senioři, skutečně se máte na co těšit.Ať už se zúčastníte letošní oslavy Dne seniorů, jako diváci nebo jako soutěžící.
Uzávěrka nominací našeho krajského kola je 25.8.2019.
 

S pozdravem jsem s úctou

 

Logo_outlook_podpis

Milena Hesová

poradkyně hejtmana

předsedkyně KRS

 

Jeremenkova 1191

77900 77900 Olomouc - Hodolany

Česká republika

+ 420 585 508 133

+ 420 774 345 670

e-mail:milenahesova@seznam.cz

k.senioru@kr-olomoucky.cz

www.kr-olomoucky.cz

 

Lorem ipsum dolor sit?

Nam libero tempore, (3 | 60%)
In convallis. (0 | 0%)
Maecenas aliquet (2 | 40%)
cloud1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one