- Obnovení činnosti klubovny

Od čtvrtka dne 20. září 2018 se obnovuje činnost klubovny, kdy tato bude k dispozici svým členům vždy ve čtvrtek době od 14:00 hod. do 16:00 hod.
Od úterý dne 8. ledna 2019 bude klubovna otevřena členům Klubu 60+ Hanušovice, z. s. vždy i v úterý od 14:00 hod. do 16:00 hod.

- Úterní koulení
V úterý dne 22. ledna 2019 v době od 15:00 hod. se koná v Penzionu Formanka Hanušovice bowlingové klání Klubu 60+ Hanušovice, z. s. pro členy i osoby mimo členskou základnu spolku.

- Koupání v Termálních lázních Velké Losiny
V úterý dne 29. ledna 2019 pořádá Klub 60+ Hanušovice, z. s., zájezd na koupání do Termálních lázní Velké Losiny. Odjezd autobusu se uskuteční ve 14:00 hod. z Hanušovic od autobusové zastávky u pošty s následnými zastávkami u viaduktu a u benzínky. Koupání v termálních bazénech je zajištěno přibližně v době od 15:00 do 18:00 hod. Odjezd z Velkých Losin do Hanušovic je v 18:30 hod.
Cena zájezdu zahrnuje dopravu autobusem tam a zpět a základní vstupné do termálních bazénů bez doplňkových služeb a je ve výši:
- 150,- Kč pro řádné členy Klubu 60+ Hanušovice, z. s.
- 250,- Kč pro osoby mimo členskou základnu Klubu,
- osoby bez nároku na slevu pro seniory si ke shora stanovené ceně zájezdu připlatí 50,- Kč.
Závazné přihlášky s příslušnou hotovostí se evidují od pondělí dne 7. ledna 2019 v kanceláři firmy Vobus Hanušovice na ul. Hlavní 92 v pracovní dny od 8-11 hod. a od 13-15 hod.

- Krajská rada seniorů - nabídka aktivní rekreace
Dne 12.1.2019 byla doručena na náš klubový e-mail níže uvedená nabídka aktivní rekreace z Krajské rady seniorů Olomouckého kraje, kterou Vám celou tímto dávám na vědomí včetně příloh, které najdete v samostatných přílohách pod textem.

Vážení kolegové a předsedové klubů,  zasílám podzimní nabídku relaxačního  týdenního pobytu v hotelu MAS*** v Sezimově Ústí, krásné ubytování, výborná strava -plná penze, welness program (10 procedur v  ceně, další možno dokoupit dle  bohatého výběru a zájmu)kulturní program, taneční večery, fakultativní výlety (Český Šternberk, Olbramovice - Ekocentrum Čapí hnízdo, Rakousko - termály a další...) Zájemci jednotlivci i celé kolektivy se můžete nahlásit paní Jaroslavě Köhlerové - kohlerovajarka@seznam.cz, která vám také podá bližší informace. Pro větší skupiny je možno domluvit svoz, jinak autobus odjíždí z Olomouce. Dále vám přílohou zasílám leták III.Krajské táborové školy pro seniory 2019,který se bude letos konat pod záštitou hejtmana, v termínu od 10.- 15.června v táboře Sigmy Lutín v Domašově nad Bystřicí. Zájemci se hlásí  e-mailem u předsedkyně (viz. leták) a dostanou další pokyny  k platbě. Leták bude zveřejněn  v  novém čísle  Moravského senioru, kapacita pro letošní rok max. 130 osob, proto neváhejte s včasnou rezervací. Po loňském ročníku je o táborovou školu velký zájem.

S pozdravem a přáním hezkých dnů.

Logo_outlook_podpis

Milena Hesová